Наші впровадження

Замовник: ПрАТ «Філіп Морріс Україна»

Місто: Харків

Компанія ТОВ «Техноімпекс» в рамках співпраці з ПрАТ «Філіп Морріс Україна», яка є лідером українського тютюнового ринку, поставили більше двох десятків системи технічного зору cсерії ZFX.

Замовник: ТОВ «ЛВТ ІНЖИНІРІНГ»

Назва проекту: Автоматизація системи водопідготовки реалізовано спільно з компанією «ЛВТ Інжиніринг» на підприємстві з переробки помідорів фірми «Інагро»

Місто: м. Снігурівка, Миколаївська область

Розробка системи автоматизації водопідготовки, створена компанією Техноімпекс, забезпечує максимальну енергоефективність, оптимальну очистку води, та відповідає високим стандартам підприємства замовника. Це стало можливим завдяки використанню оптимальних алгоритмів роботи, та сучасного промислового обладнання фірми OMRON, а саме частотних перетворювачів серії RX, та ПЛК моделі CG2M.

Замовник: ПРАТ "ЦЕНТРАЛЬНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"

Назва проекту: Автоматизаціяї системи диспетчерського контролю(АСДК)

Місто: Кривий Ріг

Компанією Техноімпекс було впроваджено розширення автоматизованої системи диспетчерського контролю, використовувались останні розробки у сфері контролю та збереження інформації, застосовувалась найякісніша апаратура, завдяки цьому було досягнуто зниження втрат електроенергії, зниження рівню аварійності, та підвищенню ефективності роботи підприємства.

Замовник: ПРАТ "МИРОНІВСЬКА ПТАХО-ФАБРИКА"

Назва проекту: Система диспетчерського контролю за роботою технологічного обладнання

Місто: с. Степанці, Канівського району Черкаської області

Замовник:ТОВ «ПК ВИВА»

Назва проекту: Система керування гідроприводом сміттєвоза заднього завантаження "ВЛІВ"

Місто: Кременчук

Система керування гідроприводом сміттєвоза розроблена таким чином, щоб задовольнити всі потреби замовника, та мати перспективу на вдосконалення. Для цього були використані власні пристрої керування, програмне забезпечення, та індуктивні датчики виробництва OMRON.