Наші впровадження

Замовник: ПрАТ «Елопак-Фастів», ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ"

Місце: м. Фастів, м. Глобине

Компанією ТОВ «Техноімпекс» було здійснено постачання високоефективної системи перевірки штрих-кодів LVS-9580 для ПрАТ «Елопак-Фастів» та ТОВ "ГЛОБИНСЬКИЙ М'ЯСОКОМБІНАТ".

Ручний високопродуктивний пристрій LVS-9580 призначений для перевірки штрих-кодів на відповідність стандартам ISO / IEC і MIL-STD-130N в автономному режимі. Він оснащений камерою з високою роздільною здатністю, яка дозволяє зчитувати й аналізувати лінійні та двовимірні штрих-коди шириною до 76,19 мм і висотою до 57,15 мм. Пристрій перевіряє етикетки зі штрих-кодами і пряме маркування деталей на різних поверхнях, в тому числі на коробках з гофрованого картону, транспортних контейнерах, пластмасах, композитних матеріалах і металевих поверхнях.

Замовник: Телерадіокомпанія

Назва проекту: Система віддаленого керування освітленням

Місце: м. Рівне

Інженерами ТОВ «Техноімпекс» було розроблено систему віддаленого контролю прожекторами освітлення в телестудії, яка призначена для вмикання-вимикання прожекторів або інших навантажень з віддаленого комп’ютера в операторній. Система може бути як централізованою, так і децентралізованою. Система є масштабованою, тобто передбачає можливість розширення.

Назва проекту: Система керування протидимною вентиляцією/система світлової та звукової сигналізації

Розроблені шафи керування дозволяють реалізувати наступні функціональні можливості:

- керування роботою системи протидимної вентиляції з використанням вентиляторів та клапанів систем підпору повітря та видалення диму;
- сигналізацію робочих та аварійних параметрів в приміщенні пожежного поста.

Система працює в комплекті з системою пожежної сигналізації.

Замовник: ТОВ "Шпола-Агро Індустрі"

Назва проекту: Модернізація системи керування процесом сушіння зерна

Місце: м. Шпола

Проектом передбачено роботи з заміни обладнання виробництва фірми Omron сушарки зерна LAW SBC-19LE, яке знято з виробництва, на сучасне зі збереженням функціональних можливостей системи.
Крім того, проектом передбачено модернізацію системи протипожежного захисту з внесенням функцій системи VIGITAMP до модернізованої системи керування процесом сушіння зерна.

Замовник: НПГУ Вільногірський ГМК

Назва проекту: Модернізація електрообладнання крокуючого ескаватора

Місце: м. Вільногірськ

Нашою компанією було розроблено і поставлено ряд пристроїв для модернізації крокуючого екскаватора. Даний комплект дозволяє демонтувати механічні пристрої (мотор і генератори), спростити обслуговування, забезпечити безударне включення і підвищити надійність роботи екскаватора. Все обладнання, виготовлене нашими фахівцями, створене для роботи в важких умовах: відкритий кар’єр, вібрація, пил та коливання температури в машинному приміщенні від -20 взимку до +80 влітку.

Замовник: ТОВ "СТС-Конструкція"

Назва проекту: Система керування лінією виробництва сендвіч-панелей

Місце: м. Радомишль

Компанією ТОВ «Техноіпекс» був реалізований проект для ТОВ «СТС-Конструкція», а саме розроблення системи керування лінією виробництва сендвіч-панелей. Реалізація даного проекту дозволила в автоматичному режиму роботи забезпечувати безперервну подачу витратних матеріалів для формування складових панелі, її безпосереднього виробництва, штабелювання і упаковки готових панелей в поліетиленову плівку.

Замовник: ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат"

Назва проекту: Автоматизована система контролю гранульованого складу сирих окатишів

Місце: м. Кривий Ріг

Фахівцями компанії ТОВ «Техноімпекс» в ході технічного рішення, було успішно реалізовано такі завдання:
- безперервне вимірювання гранульованого складу сирих окатишів в зонах вивантаження чашевих грануляторів в автоматичному режимі на підставі технології машинного зору;
- автоматична діагностика роботи обладнання, що входить до складу системи контролю;
- архівування та можливість експорту зібраної інформації.

Замовник: СП "Полтавська газонафтова компанiя"

Назва проекту: Система керування приводом нафтового станка-качалки

Місце: м. Полтава

Шафа призначена для керування приводом нафтового станка-качалки за допомогою перетворювача частоти Q2A 90 кВт. Шафа також забезпечує стабілізацію струму споживання приводу станка-качалки у повному циклі обертання маховика приводу.

Замовник: ТОВ "ЮНІЛІВЕР УКРАЇНА"

Назва проекту: Система автоматичного контролю пакувальної тари

Місце: м. Ірпінь

Система призначена для автоматичного контролю пакувальної тари за наявним штрих-кодом на двох лініях пакування з можливістю розширення системи до чотирьох лінії.
Система забезпечує керування роботою технологічного обладнання залежно від вибраного режиму роботи:
- робота ліній без сканування штрих-кодів;
- робота ліній зі скануванням штрих-кодів і видачею команд на зупинку технологічного обладнання залежно від вибраної номенклатури та від наявного на конвеєрах пакувального матеріалу.

Замовник: ТОВ "ВКФ УкрПродМаш"

Назва проекту: Система керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру

Місце: м. Черкаси

ТОВ «Техноімпекс» на замовлення ТОВ "ВКФ УкрПродМаш" розробив систему керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру. Цей агрегат призначений для виконання технологічних операцій подрібнення, змішування, плавлення при необхідності. Пристрій може робити у цехах та на заводах по виробництву плавлених сирів як самостійна технологічна одиниця, так і в складі поточно- механізованої лінії.

Страницы