Наші впровадження

Замовник: ТОВ "Шпола-Агро Індустрі"

Назва проекту: Модернізація системи керування процесом сушіння зерна

Місце: м. Шпола

Проектом передбачено роботи з заміни обладнання виробництва фірми Omron сушарки зерна LAW SBC-19LE, яке знято з виробництва, на сучасне зі збереженням функціональних можливостей системи.
Крім того, проектом передбачено модернізацію системи протипожежного захисту з внесенням функцій системи VIGITAMP до модернізованої системи керування процесом сушіння зерна.

Замовник: НПГУ Вільногірський ГМК

Назва проекту: Модернізація електрообладнання крокуючого ескаватора

Місце: м. Вільногірськ

Нашою компанією було розроблено і поставлено ряд пристроїв для модернізації крокуючого екскаватора. Даний комплект дозволяє демонтувати механічні пристрої (мотор і генератори), спростити обслуговування, забезпечити безударне включення і підвищити надійність роботи екскаватора. Все обладнання, виготовлене нашими фахівцями, створене для роботи в важких умовах: відкритий кар’єр, вібрація, пил та коливання температури в машинному приміщенні від -20 взимку до +80 влітку.

Замовник: ТОВ "СТС-Конструкція"

Назва проекту: Система керування лінією виробництва сендвіч-панелей

Місце: м. Радомишль

Компанією ТОВ «Техноіпекс» був реалізований проект для ТОВ «СТС-Конструкція», а саме розроблення системи керування лінією виробництва сендвіч-панелей. Реалізація даного проекту дозволила в автоматичному режиму роботи забезпечувати безперервну подачу витратних матеріалів для формування складових панелі, її безпосереднього виробництва, штабелювання і упаковки готових панелей в поліетиленову плівку.

Замовник: ПрАТ "Північний гірничо-збагачувальний комбінат"

Назва проекту: Автоматизована система контролю гранульованого складу сирих окатишів

Місце: м. Кривий Ріг

Фахівцями компанії ТОВ «Техноімпекс» в ході технічного рішення, було успішно реалізовано такі завдання:
- безперервне вимірювання гранульованого складу сирих окатишів в зонах вивантаження чашевих грануляторів в автоматичному режимі на підставі технології машинного зору;
- автоматична діагностика роботи обладнання, що входить до складу системи контролю;
- архівування та можливість експорту зібраної інформації.

Замовник: СП "Полтавська газонафтова компанiя"

Назва проекту: Система керування приводом нафтового станка-качалки

Місце: м. Полтава

Шафа призначена для керування приводом нафтового станка-качалки за допомогою перетворювача частоти Q2A 90 кВт. Шафа також забезпечує стабілізацію струму споживання приводу станка-качалки у повному циклі обертання маховика приводу.

Замовник: ТОВ "ЮНІЛІВЕР УКРАЇНА"

Назва проекту: Система автоматичного контролю пакувальної тари

Місце: м. Ірпінь

Система призначена для автоматичного контролю пакувальної тари за наявним штрих-кодом на двох лініях пакування з можливістю розширення системи до чотирьох лінії.
Система забезпечує керування роботою технологічного обладнання залежно від вибраного режиму роботи:
- робота ліній без сканування штрих-кодів;
- робота ліній зі скануванням штрих-кодів і видачею команд на зупинку технологічного обладнання залежно від вибраної номенклатури та від наявного на конвеєрах пакувального матеріалу.

Замовник: ТОВ "ВКФ УкрПродМаш"

Назва проекту: Система керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру

Місце: м. Черкаси

ТОВ «Техноімпекс» на замовлення ТОВ "ВКФ УкрПродМаш" розробив систему керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру. Цей агрегат призначений для виконання технологічних операцій подрібнення, змішування, плавлення при необхідності. Пристрій може робити у цехах та на заводах по виробництву плавлених сирів як самостійна технологічна одиниця, так і в складі поточно- механізованої лінії.

Назва проекту: Станції керування ліфтами

Місце: м.Київ, м.Харків, м.Дніпро, м.Лвів, м.Черкаси

Фахівці компанії мають багаторічний досвід в розробці та виробництві систем управління ліфтами. Ми пропонуємо рішення як для стандартних конфігурацій обладнання, так і варіанти, що враховують індивідуальні особливості.

Замовник: ТОВ "УКРАТЛАНТІК"

Назва проекту: : Система контролю наявності комплектації

Місце: м. Одеса

Компанія ТОВ «Техноімпекс» по замовленню ТОВ «Укратлантік», здійснила поставку камери технічного зору фотоелектричні датчики та блоки живлення фірми OMRON. Завдяки сучасному обладнанню, яке маючи дружній інтерфейс легко налаштовується, були реалізовані поставлені задачі, а саме контролю наявності комплектації продукції.

Замовник: ОСББ

Назва проекту: Модернізація насосного вузла теплопункту

Місце: м. Черкаси

Компанією ТОВ "Техноімпекс" на замовлення ОСББ, був модернізований насосний вузол теплопункту багатоквартирного житлового будинку, що дозволило значно спростити підтримку потрібного тиску в системі, адже використовувався частотний перетворювач серії MX2 фірми OMRON, також завдяки використанню ПЧ значно скоротились енерговитрати.

Страницы