Новини

Вебінар по темі датчиків (необхідна реєстрація):

- Поради та рекомендації щодо правильного вибору датчиків (27 травня)

- Як поліпшити корисність машини за допомогою розумніших датчиків? (28 травня)

Наші мобільні роботи - це повністю автономні інтелектуальні машини, які підвищують продуктивність, скорочують час простою обладнання, усувають помилки, покращують відстеження матеріалів і дозволяють співробітникам зосередитися на завданнях, що вимагають складних людських навичок. Більш того, на відміну від традиційних роботизованих візків, наші мобільні роботи використовують для навігації природні елементи виробничого майданчика і не вимагають її дорогої модифікації.

Фотоелектричний датчик серії E3AS

> Широкий діапазон чутливості від 50 до 1500 мм, що дозволяє використовувати його на будь-якій ширині конвеєрної лінії.
> Датчики типу TOF для використання з будь-яким типом транспортується деталі.
> Компактний корпус може бути встановлений в будь-якому місці (металевий корпус (SUS316L), пластиковий корпус).
> Метод навчання дозволяє кожному встановити оптимальні порогові значення.
> Виготовлено з використанням фірмового методу лазерної герметизації OMRON (IP67 / IP69K / IP67G).
> Протівообрастающіе покриття знижують частоту очищення на чутливій поверхні.
> IO-Link скорочує час, необхідний для запуску і перемикання.
> Оснащений фірмовим светоизлучающим елементом OMRON для стабільного виявлення малоотражающіх деталей.

Вимикачі аварійної зупинки

У конвеєрних системах функція аварійної зупинки повинна бути доступна в будь-якому місці вздовж всієї лінії конвеєра. Тросові вимикачі аварійної зупинки надають цю функцію уздовж всього конвеєра при мінімальних витратах на електромонтаж. Велика довжина прольоту троса, простота регулювання натягу троса і асортимент додаткових аксесуарів з нержавіючої сталі зумовлюють високу швидкість монтажу і збільшений термін служби системи.
Більше інформації знайдете в розділі за посиланням - ТУТ

Датчики з функціоналом IoT (інтернету речей) своєчасно попереджають про необхідність профілактичного обслуговування і запобігають пошкодження і простої устаткування.

Звільніть простір при створенні шаф управління - нова релейний збірка G6D-F4PU і твердотільна релейний збірка G3DZ-F4PU з технологією Push-in Plus.

Максимальна ефективність тепер доступна в розмірі коробки сірників. Ми презентуєм новий клас вимірювальних датчиків, в яких використовується удосконалений чіп камери HSDR-CMOS (швидкодіючий датчик із широким динамічним діапазоном).

 

Новая смарт-камера FHV7 объединяет в себе подсветку и расширенный функционал машинного визуального контроля. Благодаря первой в мире многоцветной подсветке и лучшему в классе смарт камер разрешению 12 мегапикселей, стало возможным с помощью всего лишь одной смарт камеры FHV7 решать задачи прецизионного технического визуального контроля на производственных линиях с меняющимся ассортиментом продукции.

Поява MicroHAWK, як самої компактної камери зі ступенем захисту IP65 / 67 і комунікацією по Ethernet, перевизначити напрямок розвитку галузі технічного зору. Містить кращу в класі бібліотеку декодування лінійних, 2D штрих-кодів і кодів прямий маркування (DPM) в міцному компактному корпусі, ID-40 є ідеальним вибором для вирішення завдань читання штрих-коду в будь-яких умовах. Поєднує неперевершену простоту використання, високошвидкісну комунікацію, опціональний об'єктив з автофокусом і ультракомпактний форм-фактор, камера ID-40 стала новим еталоном промислових мініатюрних пристроїв для машинного контролю.

Качественное регулирование - привод Q2A соответствует
требованиям распространенных применений

  • Управление в разомкнутом и замкнутом контуре или управление крутящим моментом
  • Встроенные функции безопасности (STO SIL3)
  • Встроенный фильтр ЭMC класса C3
  • Соответствие требованиям стандартов EN 60721-3-3, 3S2 и 3C2
  • Встроенный тормозной транзистор (до 90 кВт)
  • Быстрая и простая настройка с помощью интуитивно понятной клавиатуры и навигации

Страницы