Модернізація насосного вузла теплопункту

Изображение: 

Опис проекту:

Компанією ТОВ "Техноімпекс" на замовлення ОСББ, був модернізований насосний вузол теплопункту багатоквартирного житлового будинку, що дозволило значно спростити підтримку потрібного тиску в системі, адже  використовувався частотний перетворювач серії MX2 фірми OMRON, також завдяки використанню ПЧ значно скоротились енерговитрати.

 

Виконано:

 1. Замінена шафа управління.
 2. Встановлено датчик тиску відповідно до вимог системи з виходом 4…20 мА.
 3. Прокладено кабелі, та підключено обладнання.
 4. Виконані пуско-налагоджувальні роботи.

Результат роботи: 

 1. Нова шафа управління має зовнішню індикацію стану системи, та органи керування, що прискорює виявлення несправностей та швидкого усунення їх.
 2. З’явилась можливість запуску системи в «автоматичному» режимі, який дозволяє підтримувати необхідний тиск в системі без втручання персоналу, також передбачений «ручний» режим.
 3. Впроваджена система переходу на другий двигун в разі виходу з ладу першого, безпека переходу гарантується завдяки механічному та електричному блокуванням.
 4. Скорочення витрат електроенергії за рахунок більш оптимального процесу керування роботою насоса (насос обертається постійно зі сталою частотою обертання).
 5. Економія на споживанні теплової енергії до 20% завдяки стабілізованому тиску в магістралі.
 6. Продовження експлуатаційного терміну насосної техніки та запобігання її зносу за рахунок відсутності гідроударів.
 7. Економія на ремонті обладнання.

Використане обладнання:

Частотний перетворювач 3G3MX-A4110-E 

Компанія Omron випускає нову версію компактних перетворювачів частоти серії MX2. Серія MX2 відмінно зарекомендувала себе як на українському, так і на світовому ринку. Нова версія перетворювачів частоти цієї серії має нове маркування, що починається на 3G3MX2, і має ряд поліпшень. Покращення торкнулися як апаратної частини, так і програмної.

Блок живлення S8VK-G03024

    

Сімейство пристроїв S8VK-G представлено в широкому модельному ряді від 15 до 480 Вт. Габарити джерел живлення серії S8VK на 13% менше аналогічних джерел живлення на ринку.