Модернізація насосного вузла теплопункту

Изображение: 

Опис проекту:

Компанією ТОВ "Техноімпекс" на замовлення ОСББ, був модернізований насосний вузол теплопункту багатоквартирного житлового будинку, що дозволило значно спростити підтримку потрібного тиску в системі, адже  використовувався частотний перетворювач серії MX2 фірми OMRON, також завдяки використанню ПЧ значно скоротились енерговитрати.

 

Виконано:

 1. Замінена шафа управління
 2. Встановлено датчик тиску відповідно до вимог системи з виходом 4…20Ma
 3. Прокладено кабелі, та підключено обладнання
 4. Виконані пуско-налагоджувальні роботи

Результат роботи: 

 1. Нова шафа управління має зовнішню індикацію стану системи, та органи керування, що прискорює виявлення  несправностейта швидкого  усунення їх
 2. З’явилась можливість запуску системи в «автоматичному» режимі, який дозволяє підтримувати необхідний тиск в системі без втручання персоналу, також передбачений «ручний» режим.
 3. Впроваджена система переходу на другий двигун в разі  виходу з ладу першого, безпека переходу гарантується завдяки механічному та електричному блокуванні.
 4. Значно скоротились енерговитрати
 5. Економія на споживання води до 30% завдяки стабілізованому тиску магістралі;
 6. Продовження експлуатаційного терміну насосної техніки та запобігання її зносу за рахунок відсутності гідроударів;
 7. Економія на ремонті обладнання

Використане обладнання:

Частотний перетворювач 3G3MX-A4110-E 

Компанія Omron випускає нову версію компактних перетворювачів частоти серії MX2. Серія MX2 відмінно зарекомендувала себе як на українському, так і на світовому ринку. Нова версія перетворювачів частоти цієї серії має нове маркування, що починається на 3G3MX2, і має ряд поліпшень. Покращення торкнулися як апаратної частини, так і програмної.

Блок живлення S8VK-G03024

    

Сімейство пристроїв S8VK-G представлено в широкому модельному ряді від 15 до 480 Вт. Габарити джерел живлення серії S8VK на 13% менше аналогічних джерел живлення на ринку.