Про компанію

Корпорація Omron

Компанія Omron, штаб-квартира якої знаходиться в Кіото (Японія), є світовим лідером з виробництва засобів автоматизації.

Засновану в 1933 році компанію в даний час очолює пан Yoshihito Yamada. Більш 37000 співробітників компанії працюють в 36 країнах світу над розробкою виробів і послуг для замовників в різних областях, включаючи промислову автоматику, виробництво електронних компонентів і системи для охорони здоров'я. Компанія розділена на п'ять відділень з адміністративними центрами в Кіото (Японія), Сінгапурі (Азіатсько-Тихоокеанський регіон), Гонконгу (Китай), Амстердамі (Європа) і Чикаго (США). Європейське відділення має власні проектні та виробничі підрозділи і надає технічну підтримку замовникам у всіх європейських країнах.

 

Корпоративний девіз

Девіз «Працювати заради кращого життя, кращого світу для всіх» — основа бізнесу компанії Omron.

Засновник компанії Omron, пан Кадзума Татеісі (Kazuma Tateisi) сформулював концепцію і встановив девіз компанії в 1959 році. В епоху, коли більшість компаній витрачало свої сили і енергію виключно на збільшення обсягу продажів і отримуваного прибутку і прагнуло до підвищення продуктивності і ефективності, компанія Omron, випереджаючи свій час, виступала за співіснування з суспільством і соціальну відповідальність корпорацій - елементи відповідальності корпорацій перед суспільством.

Для отримання більш детальної інформації зверніться до глобального сайту компанії Omron