Фотоелектричний датчик серії E3AS

Фотоелектричний датчик серії E3AS

  • Велика дистанція спрацьовування від 50 до 1500 мм дозволяє використовувати датчик на конвеєрній лінії будь-якої ширини.
  • Датчики, що використовують метод вимірювання часу прольоту променя (TOF), для застосування з будь-якими типами переміщуються деталей.
  • Компактний корпус можна встановити в будь-якому місці (металевий корпус (SUS316L), пластиковий корпус).
  • Функція навчання дозволяє будь-якому користувачеві задавати оптимальні порогові значення.
  • Виготовлено з застосуванням запатентованого компанією OMRON методу лазерної герметизації (IP67 / IP69K / IP67G).
  • Протівообрастающіе покриття знижують частоту очищення чутливої ​​поверхні датчика.
  • IO-Link скорочує час, необхідний для запуску і переналагодження.
  • Оснащений запатентованим светоизлучающим елементом OMRON для стабільного виявлення деталей з погано відбиває.

Проектування розходяться і сходяться конвеєрних ліній по одній моделі
Датчики E3AS-F можуть виявляти деталі на заданій відстані незалежно від їх кольору або матеріалів, скорочуючи час оцінки та налаштування кожної деталі. У порівнянні з моделями, які працюють на перетин променя і на відображення від рефлектора, нові датчики вимагають набагато менше зусиль при установці, значно скорочуючи час налаштування.

Широкий діапазон чутливості для різних варіантів ширини конвеєрних ліній
Раніше користувачам доводилося вибирати датчики в залежності від необхідної дистанції спрацьовування. Завдяки датчикам E3AS-F з широким діапазоном чутливості від 50 до 1500 мм більше не потрібно вибирати різні датчики для кожного застосування.

Метод TOF дозволяє виявляти різні деталі на конвеєрної лінії
При використанні звичайних фотоелектричних датчиків для виявлення кожної деталі була потрібна попередня оцінка. Датчики E3AS-F виявляють заготовки різних кольорів і матеріалів на заданій відстані. Це допомагає скоротити час оцінки та налаштування. Крім того, вони не виявляють співробітників, що працюють поруч з лінією, помилково.

Компактність, що дозволяє встановлювати датчики на автоматичних візках
Через великих розмірів традиційні датчики з великою відстанню відображення можна було встановлювати тільки в обмеженій кількості місць. Датчики E3AS-F значно зменшені, що дозволяє встановлювати їх в різних місцях, забезпечуючи підвищену гнучкість конструкції.

Широкий діапазон чутливості для виявлення деталей різного розміру
Звичайні фотоелектричні датчики потрібно переміщати або замінювати при зміні відстані між датчиком і деталлю. Датчики E3AS-F з діапазоном чутливості від 50 до 1500 мм можуть використовуватися без заміни навіть при додаванні нової деталі для виявлення.

Протиобростаюча покриття запобігає забрудненню чутливої ​​поверхні датчика
Брудна чутлива поверхня може викликати помилкове виявлення через принципу роботи фотоелектричних датчиків. Протиобростаюча покриття на чутливій поверхні датчиків E3AS запобігає прилипання крапель води, масла і пилу до поверхні і запотівання об'єктива. Таким чином, покриття запобігає забрудненню чутливої ​​поверхні в умовах, коли масло або пил розсіюються або утворюється пара. Також знижується частота помилкових спрацьовувань і очищення.

Технології лазерного зварювання для різних матеріалів / металів для підвищення стійкості до впливу навколишнього середовища
Корпус датчика виготовлений з нержавіючої сталі (SUS316L). Дві унікальні технології компанії Omron, технологія лазерного зварювання для різних матеріалів і металів покращують ущільнення і адгезію між нержавіючої сталлю і полімером.