HD-1500 мобільний робот з вантажопідйомністю 1500 кг

 

Новий мобільний робот HD-1500 від Omron розширює можливості автономної транспортування матеріалів з вантажопідйомністю 1500 кг

Компанія Omron оголосила про випуск HD-1500 - новітнього і самого потужного доповнення до серії мобільних роботів. Нова модель HD-1500 відрізняється високою вантажопідйомністю до 1500 кг. Це ідеальний варіант для сучасних заводів, де автономні рішення для транспортування матеріалів необхідні для виконання більш складних завдань в області промислової автоматизації, а також для забезпечення відповідності новим вимогам до соціального дистанціювання у зв'язку з пандемією Covid-19.

Вантажопідйомність 1500 кг моделі HD-1500 дозволяє здійснювати транспортування великих автомобільних компонентів, таких як шасі і об'ємні піддони, для переміщення яких традиційно використовуються вилочні навантажувачі. Нові мобільні роботи OMRON HD-1500, включаючи моделі LD-60/90 і LD-250, формують модельний ряд роботів, що дозволяють здійснювати транспортування широкого спектру виробів - від готових або незавершених компонентів і готової продукції до важких матеріалів.

Забезпечуючи ефективну транспортування матеріалів на заводах, кращий в галузі менеджер флотилії OMRON Fleet Manager дозволяє управляти парком до 100 мобільних роботів різних розмірів і конфігурацій, що володіють різною вантажопідйомністю, за допомогою єдиної системи для автоматизації складних операцій з транспортування матеріалів і логістики. Роботи можуть автоматично розраховувати найкращий маршрут, безпечно взаємодіяти з людьми і переміщатися, уникаючи перешкод, без використання підлогових магнітних стрічок та інших напрямних. Акумулятор моделі HD-1500 заряджається всього за 36 хвилин і може працювати протягом повної зміни при повному навантаженні, що скорочує час простою.

«Логістика, переміщення продукції і матеріалів на підприємствах і складах стає реальною проблемою для багатьох компаній через інтенсивності відповідних операцій, яка ускладнюється необхідністю відповідності стандартам соціального дистанціювання. Для швидко розвиваються виробничих умов потрібна швидкість і гнучкість. Мобільний робот HD-1500 Omron може допомогти компаніям вирішити цю проблему, оскільки може працювати цілодобово, точно і безпечно в одному середовищі з людьми », - пояснює Том Матіас (Tom Mathias), президент і виконавчий директор OMRON Robotics and Safety Technologies, Inc.

 

Основні особливості нової моделі HD-1500:

Підвищена вантажопідйомність і більш міцна конструкція: Модель HD-1500 дозволяє переміщати піддони на виробничих об'єктах і зменшує необхідність використання вилочного навантажувача. Модель HD-1500 оснащена міцною металевою обшивкою, відрізняється міцністю і здатна витримувати зовнішні ударні впливи.

Більш швидка окупність інвестицій: HD-1500 пропонує рішення по автоматизації складних і небезпечних завдань. Організації отримують можливість зменшити використання навантажувачів і безпечно здійснювати транспортування автомобільних рам і великих піддонів, навантажених готовою продукцією, об'ємними матеріалами в харчовій і сировинної промисловості. Тепер співробітники можуть зосередити увагу на більш важливих завданнях; модель забезпечує більшу вантажопідйомність, що дозволяє скоротити кількість рейсів з важкими вантажами і підвищити окупність інвестицій. Завдяки HD-1500 можливості замовників розширюються при використанні меншої кількості обладнання.

Настроюється парк техніки: мобільні парки можуть стати більш неоднорідними, але при цьому керуватися за допомогою єдиної системи. Менеджер флотилії Fleet Manager компанії Omron дозволяє управляти парком різної мобільної техніки до 100 роботів, включаючи модель HD-1500, за допомогою однієї системи, забезпечуючи при цьому високу продуктивність. Завдяки оптимізованому управлінню трафіком, акумуляторами і можливості регулювання маршрутів машин клієнти можуть додати модель HD-1500 в свій парк, не турбуючись про проблеми з безпекою, сумісністю або продуктивністю.


Додаткові характеристики:

  • Зарядка акумулятора займає 36 хвилин, що дозволяє підвищити ефективність і скоротити час простою.
  • Скануючі лазери системи безпеки з можливістю повороту на 360 ° для одночасної локалізації і забезпечення безпечного функціонування.
  • Чудова навігація з використанням адаптивних зон безпеки за допомогою технології LiDAR.
  • Удосконалена технологія CAPS забезпечує більш високу точність і стабільність при стикуванні.
  • За допомогою Fleet Simulator можна моделювати до 10 роботів в трьох різних парках техніки.