Інновації у виробництві шаф керування: нові моделі електромагнітних і твердотільних релейних збірок з технологією Push-In Plus

Ми уніфікували конструкцію і розмір устаткування для шаф управління і представили продукцію, яка має переваги нашого запатентованого методу підключення - технології Push-In Plus. З моменту випуску в 2017 році ця технологія була впроваджена більш ніж в 10 000 компаній і дозволила зменшити розмір шаф управління приблизно на 30%, а час комутації скоротилося вдвічі.

 

Електромагнітне реле / ​​Твердотільні реле: G6D-F4PU / G3DZ-F4PU

Нові моделі G6D-F4PU / G3DZ-F4PU з технологією Push-In Plus були додані до лінійки релейних збірок G6D-F4B / G3DZ-F4B. Ці моделі відрізняються більш високою експлуатаційною здатністю, ніж моделі з гвинтовими клемами. Клемні колодки з технологією Push-In Plus скорочують час робіт по комутації та технічного обслуговування, дублювання контактів забезпечує можливість перехресної комутації, а перемички доступні в якості додаткового аксесуара. Номінальна сила струму 5 А, що забезпечується завдяки оптимальній конструкції гнізд, робить реле придатними для використання в невеликих шафах всередині машин, з'єднувальних коробах і на панелях управління.

Технологія підключення: клемні колодки з технологією Push-In Plus

  • Номінальне навантаження: 5 A при 250 VAC, 5 A при 30 VDC (G6D-F4PU: на окреме реле)
  • 0,3 А при 3-264 VAC, 0,3 А при 3-125 VDC (G3DZ-F4PU: на окреме твердотіле реле)

 

Клемні колодки XW6T з індикацією коректного монтажу

 

Крім того, ми представляємо клемні колодки XW6T, які роблять процес комутації простим і наочним. Зелений індикатор з'являється, коли кабель правильно вставлений в отвір клеми, що дозволяє відразу перевірити правильність підключення, не покладаючись на досвід співробітників. Ви можете просто проінспектувати індикатори перед відвантаженням, щоб скоротити обсяг робіт по ремонту й обслуговування. Крім того, настійно рекомендується використовувати XW6T з джерелом живлення Omron, щоб зменшити кількість помилок комутації: завдяки різним кольорам перемичок і індикатору підключення можна легко визначити правильну комутацію позитивних і негативних полюсів.