Перетворювач частоти MX2 - немає меж досконалості

Компанія Omron випускає нову версію компактних перетворювачів частоти серії MX2. Серія MX2 відмінно зарекомендувала себе як на українському, так і на світовому ринку. Нова версія перетворювачів частоти цієї серії має нове маркування, що починається на 3G3MX2, і має ряд поліпшень. Покращення торкнулися як апаратної частини, так і програмної.

Наприклад, модель інвертора поліпшена для використання в циклічних операціях. Так само користувач може використовувати нову функцію гнучкою адресації регістрів приводу для протоколу Modbus. Ця функція дозволяє робити заміну старих інверторів інших серій, які управляються за протоколом Modbus. Раніше це вимагало зміни програми ПЛК або іншого пристрою, що управляє. Тепер ви можете гнучко налаштувати адреси регістрів і не міняти програми в керуючому пристрої.

В автоматизації будівель часто потрібно перетворювач частоти, який буде керувати двигуном при екстремальних ситуаціях. З новою функцією «Пожежний режим» перетворювач частоти МХ2 впорається з цим завданням. При включенні цієї функції перетворювач буде ігнорувати виникають помилки, які в нормальному режимі призводять до останову. Це дозволяє, наприклад, функціонувати системі димовидалення доти, поки люди не залишать будівлю.

Крім цього, поліпшення торкнулися алгоритму управління двигуном, функції простого позиціонування, роботи імпульсного входу, комунікаційних функцій і роботи з вбудованим контролером.