Постачання портативної системи перевірки штрих-кодів LVS-9580

Изображение: 

Компанією ТОВ «Техноімпекс» було здійснено постачання високоефективної системи перевірки штрих-кодів LVS-9580 для ПрАТ «Елопак-Фастів».

Ручний високопродуктивний пристрій LVS-9580 призначений для перевірки штрих-кодів на відповідність стандартам ISO / IEC і MIL-STD-130N в автономному режимі. Він оснащений камерою з високою роздільною здатністю (5,0 Мп), яка дозволяє зчитувати й аналізувати лінійні (одномірні) та двовимірні штрих-коди шириною до 76,19 мм і висотою до 57,15 мм. Пристрій перевіряє різні типи кодів, в тому числі поєднання лінійних, двовимірних (наприклад, кодів Data Matrix, QR і Aztec) і складових (наприклад, кодів PDF 417, Micro PDF і суміщених) кодів. Живлення на пристрій LVS-9580 надходить по кабелю USB 2.0 довжиною 3 м. Пристрій перевіряє етикетки зі штрих-кодами і пряме маркування деталей (DPM) на різних поверхнях, в тому числі на коробках з гофрованого картону, транспортних контейнерах, пластмасах, композитних матеріалах і металевих поверхнях.

  • Функція зшивання для оцінки штрих-кодів, більших за поле зору.
  • Ідеально підходить для виробничих та складських виробництв на декількох лініях.
  • Перевіряє друковані штрих-коди на відповідність стандартам якості друку ISO / IEC, ANSI, GS1 та UDI.
  • Перевіряє прямі позначки деталей (DPM) на відповідність стандартам ISO, MIL-STD-130 та GS1.
  • Варіанти оновлення програмного забезпечення включають Multi-Sector для перевірки декількох штрих-кодів на етикетці.
  • Підтримує 15 мов.
  • Звітність якості коду  для проведення аудиту
  • Включає стандартну випробувальну картку для калібрування системи з відстежуваною відповідністю NIST.

ISO / ANSI для 1D

Верифікатори штрих-кодів серії LVS-95XX перевіряють усі дев’ять параметрів ISO та ANSI на наявність лінійних (1D) штрих-кодів, мають можливість виявляти дефекти та можуть виконувати просту перевірку, зрозумілу для людини.

ISO / ANSI для 2D

Серія LVS-95XX перевіряє двовимірні коди та повідомляє всі параметри, як зазначено у відповідній специфікації символіки.

Аналітичні інструменти

Оснащений численними аналітичними інструментами для виявлення та оцінки помилок штрих-коду. Проблеми мають кольорове кодування, щоб спростити вирішення проблем.

Програмне забезпечення

Програмне забезпечення LVS-95XX включає таблиці специфікацій системних символів GS1. Таблиці GS1 встановлюють стандарти для структури даних штрих-коду та як підтримувати якість кодів під час створення штрих-коду. OMRON Microscan пропонує онлайновий навчальний курс щодо таблиць GS1 та те, як вони застосовуються до різних організацій.