Постачання систем технічного зору для «Філіп Морріс Україна»

Изображение: 

Компанія ТОВ «Техноімпекс» в рамках співпраці з ПрАТ «Філіп Морріс Україна», яка є лідером українського тютюнового ринку, поставили більше двох десятків системи технічного зору cсерії ZFX та Xpectia.

Системи технічного зору виробництва OMRON, завдяки своїй високій функціональності та простоті сенсорного керування, набули популярності та з легкістю вирішують будь-які задачі по контролю якості продукції. Вдосконалений датчик технічного зору ZFX розкриває нові грані інтуїтивного інтерфейсу – доторкнись, підключи та працюй. Вбудований сенсорний екран простий в роботі та дозволяє користувачу не вникати у складні технічні деталі. Він забезпечує оперативний візуальний контроль, відображаючи у реальному часі зображення та системні сповіщення на всіх етапах налаштування.

ZFXвпорається з будь-якою роботою.

Цей датчик технічного зору дозволяє настроїти кілька критеріїв контролю для одного зображення і надає на вибір до 20 інструментів або допоміжних засобів контролюю. Можливості:

  • Інструмент компенсації положення об'єкта: дозволяє врахувати і компенсувати поточне становище об'єкта при куті повороту до 360 °.

  • Інструмент визначення меж: визначає положення кордонів або вимірює ширину об'єктів.

  • Порівняння із зразком: виробляє пошук об'єкта або пошук відмінностей від запрограмованого зразкового об'єкта при куті повороту до 360 °.

  • Площа: вимірює розміри об'єктів.

  • Яскравість / Тон: виявляє відміну об'єктів по яскравості або кольору.

  • Обчислення: дозволяє робити обчислення за результатами вимірювання та визначати дані, що подаються на вихід.

 

Зв'язок - Ethernet і не тільки.

Новий датчик ZFX підтримує кілька інтерфейсів зв'язку, таких як Ethernet, USB і дискретні входи / виходи, для безперешкодний інтеграції в будь-технологічне обладнання. Завдяки цьому можливі обмін результатами вимірювання і зображеннями по мережі, зчитування і завантаження конфігурації, операції з настройками і багато іншого. 20 дискретних входів / виходів гарантують швидкий обмін даними, які вимагають негайної обробки, наприклад, вхідними сигналами запуску, результатами в двійковому коді, вихідними сигналами підтвердження зв'язку або сигналами стану. Численні документовані команди зв'язку дозволяють впровадити датчик ZFX в існуючу технологічну систему за допомогою будь-якого з його портів зв'язку.

 

Універсальна і компактна система технічного контролю Xpectia серії FH.

Ця система компактних камер і контролерів створена для вирішення будь-яких завдань машинного візуального контролю: інспекції об'єктів, позиціонування / орієнтації і вимірювальних операцій. Вона легко інтегрується практично в будь-яке обладнання або робота. Система має унікальні здібності до більш швидкого і точного виконання завдань, - завдяки чому ви отримуєте більшу ефективність, зниження витрат і перевагу перед конкурентами.

Ключова особливість системи - вдосконалений алгоритм роботи із зображенням: Shape Search III. Ця вдосконалена, інтуїтивно зрозуміла програма забезпечує більш швидке і точне вимірювання навіть в складних умовах зйомки, таких як погане освітлення, шукані об'єкти поза фокусом, довільно розташовані, повернені і частково перекриті іншими елементами.

Система технічного зору FH спеціально розроблена з розрахунком на просту інтеграцію з ПЛК, контролерами руху і робототехнікою і задовольняє різноманітні потреби розробників високошвидкісного виробничого обладнання. Також система пропонує високий рівень гнучкості при розробці систем технічного зору на базі ПК для простої індивідуалізації та інтеграції людино-машинних інтерфейсів.