Система керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру

Изображение: 

Опис проекту: 

ТОВ «Техноімпекс» на замовлення ТОВ "ВКФ УкрПродМаш"  розробив Система керування для агрегату подрібнення та плавлення сиру. Цей агрегат призначений для виконання технологічних операцій подрібнення, змішування, плавлення при необхідності. Пристрій може робити у цехах та на заводах по виробництву плавлених сирів як самостійна технологічна одиниця, так і в складі  поточно- механізованої лінії.

Спеціалісти компанії «Техноімпекс», розробили автоматичну систему керування агрегатом згідно з технічнім завданням замовника. Для забезпечення надійності, та чіткості виконання алгоритмів технічного процесу, використали програмовані логічні контролери виробництва фірми «Omron» серії CP1L, для керування безпосередньо електродвигунами аби надати системі чіткості виконання та безвідмовності, застосували частотні перетворювачі серії MX2 та Q2A, інформація про поточний стан  виконання процесу, та безпосередньо керування агрегатом виконується через термінал серії NB на шафі керування. На двері шафи керування також встановлені додаткові органи керування, та світлосигнальна колонна. Для охолодження шафи використовують потужні вентилятори. Для реєстрації технологічного процесу передбачений  екранний самописець.

Було реалізовано керування  приводом подрібнювача, привід мішалки, привід насоса гвинтового, привід підйомника, привід вакуумного насоса, привід скребка візка- живильника, а та привід пневморозподільника. Також за допомогою частотних перетворювачів забезпечувалась фіксація приводу мішалки у чітко заданому положення.

Сигнали на вході ПЛК формуються  за допомогою реле контролю, кінцевих вимикачів датчиків положення, датчиків рівня вакууму у барабані, контакту дозувального пристрою.

Для забезпечення безпеки роботи персоналу і цілісності пристроїв в процесі експлуатації, передбачені обмеження на вмикання механізмів. У випадку спрацьовування хоча б одного захисту від перевантаження призводить до повної зупинки механізму.

 

Використане обладнання:

Програмований логічний контролер CP1L-M60DR-D

              

Кращий в своєму класі компактний контролер обладнання

На ринку контролерів управління компактними машинами серія CP1L демонструє компактність 

мікроконтролера з функціями модульного ПЛК.

 

Панель оператора NB10W-TW01B

 

Відмінною особливістю панелей NB є широкий модельний ряд: доступні панелі з розмірами дисплея від 3,5 "до 10". У всіх моделях використовуються сенсорні кольорові ЖК-екрани з широкими кутами огляду, виготовлені за технологією TFT, зі світлодіодним підсвічуванням і підтримкою понад 65 000 кольорів. Розміри екранів 3,5 "і 5,6" моделей становить 320x240 і 320x234 точок відповідно (формат 4: 3), тоді як 7 "і 10" моделі - широкоформатні з роздільною здатністю 800x480 пікселів.