Система керування приводом нафтового станка-качалки

Изображение: 

Опис проекту:

Шафа призначена для керування приводом нафтового станка-качалки за допомогою перетворювача частоти Q2A 90 кВт. Шафа також забезпечує стабілізацію струму споживання приводу станка-качалки у повному циклі обертання маховика приводу.

Структурна схема системи

Опис роботи системи

Обладнання, що встановлене у шафі керування, умовно можна розділити на технологічне та сервісне.

До технологічного обладнання відноситься безпосередньо перетворювач частоти, гальмівні ключі та гальмівні резистори. Керування приводом станка-качалки виконує перетворювач частоти за спеціальним алгоритмом. В процесі роботи виникає необхідність гасити надлишкову енергію (рух маховика приводу зверху вниз), що відбувається за допомогою гальмівних резисторів та гальмівних ключів. Запуск приводу в роботу відбувається за допомогою кнопок. Струм споживання приводу відображається на панельному індикаторі.

До сервісного обладнання відноситься система підігріву та вентиляції. У шафі змонтовані два термостати. Перший керує нагрівом середовища всередині шафи при температурі навколишнього середовища <5 град. Цельсія. Другий призначений для керування вентиляторами при підвищенні температури всередині шафи.