Новини

Блок живлення серії S8FS-G
  • Чудова базова продуктивність, яка забезпечує надійність. Температура навколишнього середовища до 70°C, підвищена стійкість до корозії завдяки корпусу з алюмінію/нержавіючої сталі та застосування на висоті до 3000 м.
  • Сертифікація за світовими стандартами
    • Північна Америка: UL 508 (список), CSA C22.2
    • Європа: категорія перенапруги III (EN 50178)
    • EMI: клас B (EN 61204-3)
    • Немає потреби в трансформаторах ланцюга керування, для яких визначено Директиву про машинне обладнання. (IEC 61558-2-16)
Новий інвертор серії M1

Преміальні функції в компактному розмірі
Перетворювач частоти M1 - Інтегроване глобальне рішення. Системна інтеграція на EtherCAT® веде вас до етапу, де конструкція машини є більш гнучкою та високою ефективністю, економить простір та інтегрована конфігурація за допомогою програмного засобу

Новий мобільний робот HD-1500 від Omron розширює можливості автономної транспортування матеріалів з вантажопідйомністю 1500 кг

Це ідеальний варіант для сучасних заводів, де автономні рішення для транспортування матеріалів необхідні для виконання більш складних завдань в області промислової автоматизації

Для перегляду Маркетинг КІТ нашої компанії ТОВ "Техноімпекс" - Натисніть сюди

Компанія ТОВ «Техноімпекс» працює на ринку промислової автоматизації з березня 1997р. і є офіційним представником OMRON EUROPE B.V. в Україні.

Наші мобільні роботи - це повністю автономні інтелектуальні машини, які підвищують продуктивність, скорочують час простою обладнання, усувають помилки, покращують відстеження матеріалів і дозволяють співробітникам зосередитися на завданнях, що вимагають складних людських навичок. Більш того, на відміну від традиційних роботизованих візків, наші мобільні роботи використовують для навігації природні елементи виробничого майданчика і не вимагають її дорогої модифікації.
> Широкий діапазон чутливості від 50 до 1500 мм, що дозволяє використовувати його на будь-якій ширині конвеєрної лінії. > Датчики типу TOF для використання з будь-яким типом транспортується деталі. > Компактний корпус може бути встановлений в будь-якому місці (металевий (SUS316L), пластиковий). > Метод навчання дозволяє кожному встановити оптимальні порогові значення. > Виготовлено з використанням фірмового методу лазерної герметизації OMRON (IP67 / IP69K / IP67G). > Протиобростаюче покриття знижують частоту очищення на чутливій поверхні. > IO-Link скорочує час, необхідний для запуску і перемикання. > Оснащений фірмовим світлоізолюючим елементом OMRON для виявлення маловідбиваючих деталей.
Датчики розроблені відповідно до концепції інтернету речей (IoT), і, завдяки цьому, вони знижують ризик непередбачених відмов обладнання в 3 рази. Датчик виявляє ознаки некоректної роботи обладнання і повідомляє про цю ситуацію повідомленням з попереджуючим інформацією. Запобігаючи непередбачені зупинки, датчик скорочує час простою, забезпечуючи постійну готовність і підвищення ефективності використання обладнання.
Вимикачі аварійної зупинки

У конвеєрних системах функція аварійної зупинки повинна бути доступна в будь-якому місці вздовж всієї лінії конвеєра. Тросові вимикачі аварійної зупинки надають цю функцію уздовж всього конвеєра при мінімальних витратах на електромонтаж. Велика довжина прольоту троса, простота регулювання натягу троса і асортимент додаткових аксесуарів з нержавіючої сталі зумовлюють високу швидкість монтажу і збільшений термін служби системи.
Більше інформації знайдете в розділі за посиланням - ТУТ

Звільніть простір при створенні шаф управління - нова релейний збірка G6D-F4PU і твердотільна релейний збірка G3DZ-F4PU з технологією Push-in Plus.

Максимальна ефективність тепер доступна в розмірі коробки сірників. Ми презентуєм новий клас вимірювальних датчиків, в яких використовується удосконалений чіп камери HSDR-CMOS (швидкодіючий датчик із широким динамічним діапазоном).

Страницы