Новини

Новий мобільний робот HD-1500 від Omron розширює можливості автономної транспортування матеріалів з вантажопідйомністю 1500 кг

Це ідеальний варіант для сучасних заводів, де автономні рішення для транспортування матеріалів необхідні для виконання більш складних завдань в області промислової автоматизації

Для перегляду Маркетинг КІТ нашої компанії ТОВ "Техноімпекс" - Натисніть сюди

Компанія ТОВ «Техноімпекс» працює на ринку промислової автоматизації з березня 1997р. і є офіційним представником OMRON EUROPE B.V. в Україні.

Наші мобільні роботи - це повністю автономні інтелектуальні машини, які підвищують продуктивність, скорочують час простою обладнання, усувають помилки, покращують відстеження матеріалів і дозволяють співробітникам зосередитися на завданнях, що вимагають складних людських навичок. Більш того, на відміну від традиційних роботизованих візків, наші мобільні роботи використовують для навігації природні елементи виробничого майданчика і не вимагають її дорогої модифікації.
> Широкий діапазон чутливості від 50 до 1500 мм, що дозволяє використовувати його на будь-якій ширині конвеєрної лінії. > Датчики типу TOF для використання з будь-яким типом транспортується деталі. > Компактний корпус може бути встановлений в будь-якому місці (металевий (SUS316L), пластиковий). > Метод навчання дозволяє кожному встановити оптимальні порогові значення. > Виготовлено з використанням фірмового методу лазерної герметизації OMRON (IP67 / IP69K / IP67G). > Протиобростаюче покриття знижують частоту очищення на чутливій поверхні. > IO-Link скорочує час, необхідний для запуску і перемикання. > Оснащений фірмовим світлоізолюючим елементом OMRON для виявлення маловідбиваючих деталей.
Датчики розроблені відповідно до концепції інтернету речей (IoT), і, завдяки цьому, вони знижують ризик непередбачених відмов обладнання в 3 рази. Датчик виявляє ознаки некоректної роботи обладнання і повідомляє про цю ситуацію повідомленням з попереджуючим інформацією. Запобігаючи непередбачені зупинки, датчик скорочує час простою, забезпечуючи постійну готовність і підвищення ефективності використання обладнання.
Вимикачі аварійної зупинки

У конвеєрних системах функція аварійної зупинки повинна бути доступна в будь-якому місці вздовж всієї лінії конвеєра. Тросові вимикачі аварійної зупинки надають цю функцію уздовж всього конвеєра при мінімальних витратах на електромонтаж. Велика довжина прольоту троса, простота регулювання натягу троса і асортимент додаткових аксесуарів з нержавіючої сталі зумовлюють високу швидкість монтажу і збільшений термін служби системи.
Більше інформації знайдете в розділі за посиланням - ТУТ

Звільніть простір при створенні шаф управління - нова релейний збірка G6D-F4PU і твердотільна релейний збірка G3DZ-F4PU з технологією Push-in Plus.

Максимальна ефективність тепер доступна в розмірі коробки сірників. Ми презентуєм новий клас вимірювальних датчиків, в яких використовується удосконалений чіп камери HSDR-CMOS (швидкодіючий датчик із широким динамічним діапазоном).

 

Новая смарт-камера FHV7 объединяет в себе подсветку и расширенный функционал машинного визуального контроля. Благодаря первой в мире многоцветной подсветке и лучшему в классе смарт камер разрешению 12 мегапикселей, стало возможным с помощью всего лишь одной смарт камеры FHV7 решать задачи прецизионного технического визуального контроля на производственных линиях с меняющимся ассортиментом продукции.

Поява MicroHAWK, як самої компактної камери зі ступенем захисту IP65 / 67 і комунікацією по Ethernet, перевизначити напрямок розвитку галузі технічного зору. Містить кращу в класі бібліотеку декодування лінійних, 2D штрих-кодів і кодів прямий маркування (DPM) в міцному компактному корпусі, ID-40 є ідеальним вибором для вирішення завдань читання штрих-коду в будь-яких умовах. Поєднує неперевершену простоту використання, високошвидкісну комунікацію, опціональний об'єктив з автофокусом і ультракомпактний форм-фактор, камера ID-40 стала новим еталоном промислових мініатюрних пристроїв для машинного контролю.

Страницы